Opinie Naszych Opiekunek

Dziękujemy Pani Moniko!

Data dodania — 2019-02-27

Kolejna opinia o Nas!

Czytaj więcej

Jesteśmy wdzięczni :)

Data dodania — 2018-12-04

Firma InterKadra jest solidnym pośrednikiem: opłaca obecnie składki ZUS od prognozowanej średniej krajowej, a więc znacznie więcej niż wiele innych firm, a umożliwia to zebranie sobie lepszego kapitału na późniejszą emeryturę.

Czytaj więcej

I kolejna :)

Data dodania — 2018-12-04

Wiele opiekunek w rozmowach ze mną, zadaje mi pytanie: „Dlaczego InterKadra?" Nic w tym pytaniu dziwnego nie ma, bo każda z nas poszukuje optymalnego rozwiązania dla siebie, a wiadomą sprawą jest fakt, że firm zatrudniających opiekunki jest co raz więcej. InterKadra istnieje na rynku już 11 lat.

Czytaj więcej

Kolejna opinia o Nas - Dziękujemy!

Data dodania — 2018-10-24

Szczerze polecam Firmę InterKadra w której pracuję od ponad dwóch lat. Stosunek pracowników Firmy cechuje duża empatia i elastyczność, wszelkie uwagi i wnioski są wysłuchane i rozwiązywane.

Czytaj więcej

Jak nas oceniają Opiekunki ?

Data dodania — 2018-10-24

„Dlaczego warto pracować w Interkadrze” Na naszym rynku istnieje wiele firm, zajmujących się zatrudnieniem osób w charakterze opiekuna/opiekunki osób starszych. Ja osobiście wybrałam firmę Interkadra. Nasza współpraca trwa już ponad trzy lata. Interkadra jest firmą godną polecenia. To firma, która gwarantuje legalne zatrudnienie, bezpieczny wyjazd jak również pomoc koordynatorów.

Czytaj więcej

Kolejna opinia o Nas - Dziękujemy!

Data dodania — 2018-10-11

Zadano mi pytanie: „dlaczego warto współpracować z InterKadrą " ? Pracuję z nimi prawie rok, a jako opiekunka już będzie 9 latek. Współpracowałam z kilkoma firmami. Moja poprzednia firma, to była firma niemiecka. Zatrzymała mnie aż na trzy lata, ale warunki obsługi opiekunek tak się pogorszyły, że postanowiłam znaleźć polska firmę.

Czytaj więcej

Jak nas oceniają?

Data dodania — 2018-10-11

Z firmą InterKadra współpracuję już prawie 7 lat. Bardzo dużą zaletą tej firmy jest jej elastyczność, czyli dobór miejsca pracy do predyspozycji opiekunki. Dodatkową zaletą jest duże wsparcie pań koordynatorek, bardzo dobrze przez te lata układała mi się z nimi współpraca, zarówno w Polsce, jak i w Niemczech.

Czytaj więcej

Co o nas sądzą?

Data dodania — 2018-10-03

Z firmą InterKadrą współpracuje już 5 lat, od 2013 r. Znalazłam tę firmę przypadkiem w internecie. Spodobała mi się reklama firmy, która wydawała mi się profesjonalna, konkretna i przyjazna ludziom, pozytywna. Na pierwszym spotkaniu w warszawskiej filii firmy przyjęła mnie bardzo miła, uśmiechnięta koordynatorka. Zaproponowała mi kawę, herbatę, traktowała mnie z szacunkiem, życzliwością, na luzie

Czytaj więcej

Interkadra w liczbach

16
Lat
doświadczenia
15000
Polubień
na Facebooku
15
Oddziałów
w całym kraju

Nasi partnerzy

InterKadra jest członkiem Sekcji Agencji Opieki

InterKadra jest członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia