O nas

O firmie

Jesteśmy jedną z dziesięciu największych agencji pracy i doradztwa personalnego w Polsce. Od 2006 roku tworzymy rynek pracy w naszym kraju. Zatrudniamy ponad 14 000 pracowników rocznie.

Ponad 17 - letnie doświadczenie w branży pozwoliło nam nie tylko ukształtować wysokie standardy działania, ale również wyznaczać je innym. Nasza praca oparta jest o najwyższe standardy etyczne i biznesowe.

Jakość naszych działań wyznacza portfolio Klientów, zadowoleni pracownicy oraz wdrożone standardy ISO 9001:2015 oraz ISO 27001:2017.

Misją firmy InterKadra Sp. z o.o. jest świadczenie najwyższej jakości usług związanych z wypełnianiem przyjętych zobowiązań poprzez dostarczenie personelu o wymaganych kwalifikacjach na czas i w odpowiedniej ilości.

Dzięki wspólnym staraniom pracowników, 14 lutego 2014 r. Spółka została przyjęta do grona Sygnatariuszy Karty Różnorodności w Polsce. Karta jest międzynarodową inicjatywą, promowaną przez Komisję Europejską, której koordynatorem w Polsce jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Z uwagi na swoje doświadczenie i renomę, jest to jedna z wiodących instytucji certyfikujących na świecie. Włączenie do grona sygnatariuszy jest wyróżnieniem i potwierdzeniem działań, jakie prowadzimy na rzecz odpowiedzialnego biznesu i równego traktowania. Jednocześnie Karta jest pisemnym zobowiązaniem, podpisanym przez organizację, która obliguje się do wprowadzenia zakazu dyskryminacji w miejscu pracy i decyduje się działać na rzecz tworzenia i promocji różnorodności oraz wyraża gotowość Firmy do zaangażowania wszystkich osób zatrudnionych, jak również partnerów biznesowych i społecznych w te działania.

Nasi Partnerzy

Logo partnera

Zapewniamy Ci spokój oraz:

  • Legalne, zalegalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1)
  • Składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej (7824zł brutto)
  • Podpisanie jednej, czytelnej umowy
  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia NW i OC
  • Zakwaterowanie i wyżywienie
  • Organizację i pokrycie kosztów podróży w obie strony
  • Opiekę i wsparcie naszego zespołu 24/7
Masz pytania
Zadzwoń do nas
+48 537 270 350