O firmie

Ponad 14 - letnie doświadczenie w branży pozwoliło nam nie tylko ukształtować wysokie standardy działania, ale również wyznaczać je innym. Nasza praca oparta jest o najwyższe standardy etyczne i biznesowe. Posługujemy się Kodeksem Postępowania Etycznego Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia (SAZ). Jesteśmy również członkiem tej organizacji, a także należymy do SAO (Sekcji Agencji Opieki).

Posiadamy System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2008. System obejmuje działalność związaną z rekrutacją i udostępnianiem pracowników. Jesteśmy pierwszą polską agencją pracy, która uzyskała certyfikat ISO 9001:2008 od Lloyd’s Register. Z uwagi na swoje doświadczenie i renomę, jest to jedna z wiodących instytucji certyfikujących na Świecie.

Zobacz więcej

Dzięki wspólnym staraniom pracowników, w dniu 14 lutego 2014 r. Spółka została przyjęta do grona Sygnatariuszy Karty Różnorodności w Polsce. Karta jest międzynarodową inicjatywą, promowaną przez Komisję Europejską, której koordynatorem w Polsce jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Z uwagi na swoje doświadczenie i renomę, jest to jedna z wiodących instytucji certyfikujących na świecie. Włączenie do grona sygnatariuszy jest wyróżnieniem i potwierdzeniem działań, jakie prowadzimy na rzecz odpowiedzialnego biznesu i równego traktowania. Jednocześnie Karta jest pisemnym zobowiązaniem, podpisanym przez organizację, która obliguje się do wprowadzenia zakazu dyskryminacji w miejscu pracy i decyduje się działać na rzecz tworzenia i promocji różnorodności oraz wyraża gotowość Firmy do zaangażowania wszystkich osób zatrudnionych, jak również partnerów biznesowych i społecznych w te działania.

Jesteśmy polską firmą ze 100% polskim kapitałem. Posiadamy 14 Centrów Rekrutacyjnych w całym kraju, aby ułatwić współpracę osobom zainteresowanym pracą. Świadczymy usługi opiekuńcze dla klientów na terenie Niemiec. W ich imieniu poszukujemy i przygotowujemy do pracy kandydatów z Polski, zapewniając im legalną formę współpracy oraz organizując pobyt za granicą. Dostarczamy opiekę na najwyższym poziomie, dlatego dokładamy starań, aby rekrutować i podnosić kwalifikacje naszej kadry opiekuńczej.

Interkadra w liczbach

16
Lat
doświadczenia
15000
Polubień
na Facebooku
15
Oddziałów
w całym kraju

Nasi partnerzy

InterKadra jest członkiem Sekcji Agencji Opieki

InterKadra jest członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia