Poznajcie Opiekunkę czerwca!

Zobacz nasza ofertę

Wywiad z Panią Magdaleną

 

 

InterKadra: Dzień dobry, dzwonię do Pani z miłą wiadomością. 

Chciałam poinformować, że została Pan wybrana przez zespół InterKadry na Opiekunkę Miesiąca!  

Czy pamięta Pani, jak zaczęła się przygoda z zawodem opiekunki osób starszych? Dlaczego wybrała Pani właśnie ten zawód?   

 

Pani Magdalena: Pracę jako opiekunka poleciła mi moja przyjaciółka. A ponieważ miałam już doświadczenie w pracy z osobami starszymi, chętnie się jej podjęłam. 

 

InterKadra: Co najbardziej lubi Pani w swojej pracy? 

 

Pani Magdalena: Największą satysfakcję sprawia mi, gdy widzę, że jestem potrzebna, a podopieczni są zadowoleni z mojej pracy. 

 

InterKadra: Czy jest jakieś zlecenie, które utkwiło Pani w pamięci? A może udało się Pani zwiedzić jakieś wyjątkowe miejsce? 

 

Pani Magdalena: Pamiętam bardzo dobrze wszystkie moje zlecenia. Trudno jednoznacznie określić, które z nich było ciekawsze. 

 

InterKadra: A gdyby nie była Pani opiekunką, to kim chciałaby Pani być?  

 

Pani Magdalena: Gdyby nie praca opiekunki myślę, że szukałabym zatrudnienia w turystyce, żeby móc zwiedzać. 

 

InterKadra: Czy ma Pani jakieś hobby lub zainteresowania?  

 

Pani Magdalena: Moim największym hobby są książki, podróże i pracę manualne. 

 

Interkadra: Czy ma Pani jakieś rady dla osób, które dopiero zaczynają opiekować się osobami starszymi? 

 

Pani Magdalena: Moja rada: Dużo cierpliwości i empatii.   

 

InterKadra: Czego Pani życzy innym opiekunom i opiekunkom wyjeżdżającym na zlecenie? 

 

Pani Magdalena: Życzę wszystkim opiekunkom satysfakcji z wykonywanej pracy. 

 

InterKadra: Dziękuję serdecznie za udzielenie odpowiedzi. Jeszcze raz gratuluję wygranej i życzę wszystkiego dobrego!   

 

Pani Magdalena: Dziękuję. 

Udostępnij