Opiekunka czerwca wybrana!

Zobacz nasza ofertę

Wywiad z Panią Agnieszką

Interkadra: Dzień dobry, Pani Agnieszko, chciałabym serdecznie pogratulować, ponieważ została Pani wybrana Opiekunką czerwca w InterKadrze. 

Pani Agnieszka: Bardzo mi miło, dziękuję!

Interkadra:  Pani Agnieszko, czy chce nam Pani opowiedzieć jak to się stało, że zaczęła Pani pracować jako Opiekunka? I jak Pani trafiła do naszej agencji? 

Pani Agnieszka: Hmm, było to już dość dawno, bo około 6 lat temu! Ale ten czas leci… Zaczęło się od tego, że w pracy brakowało nam etatów i niestety musiałam zakończyć współpracę, w firmie, w której pracowałam. W tym czasie, moja koleżanka non stop powtarzała mi, żebym spróbowała pracy w opiece, ale pamiętam, że przeszkodą dla mnie był język. W końcu zdecydowałam się i wyjechałam, ale do Włoch. Było tam bardzo fajnie, nauczyłam się też języka. Później brakowało tam ofert, dlatego musiałam zakończyć pracę we Włoszech. Koleżanka wspominała mi o wyjazdach do Niemiec, w sieci dużo osób polecało Waszą agencję, dlatego się zdecydowałam i jestem bardzo zadowolona.

Interkadra: Pani Agnieszko, bardzo się cieszymy, że jest Pani zadowolona z pracy u nas. Wiem, że jest Pani teraz na zleceniu, które się niebawem kończy, czy ma Pani jakieś plany na wakacje po powrocie do domu?  

Pani Agnieszka: W zasadzie to nie mam planów żeby gdzieś wyjechać. Moja siostra ma truskawki, więc na pewno będę pomagała jej je zbierać. Moja siostra wychodzi też niedługo za mąż, dlatego przygotowania będą trwać pełną parą. Ale żeby nie było, że w ogóle nie zamierzam się relaksować to mam w planach odpoczynek na łonie natury, na świeżym powietrzu. Bardzo lubię taki spokojny czas. Tutaj, gdzie jestem na zleceniu moja Podopieczna ma piękny ogród, codziennie po nim chodzimy, podlewamy kwiaty i dbamy żeby było ładnie. W maju ogród wyglądał pięknie, był bardzo kolorowy, bo wszystko zakwitło. 

Interkadra:  Bardzo się cieszymy, że jednak zamierza Pani odpocząć, bo wiemy, że praca w opiece nie należy do najłatwiejszych. A co najbardziej lubi Pani w pracy Opiekuna?

Pani Agnieszka: Ciężkie pytanie, bo jest kilka takich rzeczy. Na pewno bardzo lubię gotować, lubię jak to, co przygotuje smakuje moim Podopiecznym. Uwielbiam robić różne desery i słodkości. W tej pracy cenię sobie dobry kontakt z Seniorami, cieszę się jak poza opieką możemy spędzić wspólnie miło czas. Lubię też te poczucie misji, pomocy. Jestem wdzięczna, że mam cechy, które dobra Opiekunka powinna mieć, jestem odpowiedzialna, empatyczna.

Interkadra: Pani Agnieszko, to wspaniałe słyszeć te wszystkie słowa. Bardzo dziękuję za krótką rozmowę, jeszcze raz gratuluję tytułu Opiekunki Miesiąca. 

Pani Agnieszka: To ja bardzo dziękuję za tą niespodziankę. Miłego dnia!

Udostępnij