Opiekunka stycznia wybrana!

Zobacz nasza ofertę
Wywiad z Panią Teresą.
 
InterKadra: Dzień dobry, ja dzwonię z taką miłą wiadomością. Została Pani wybrana Opiekunką stycznia w firmie InterKadra. 

Pani Teresa: Dziękuję, bardzo mi miło to słyszeć.

InterKadra: Czy chciałaby Pani opowiedzieć nam jak została Pani Opiekunką osób starszych? Jak to wszystko się zaczęło? 

Pani Teresa: Oczywiście, na początku opiekowałam się osobą starszą rok czasu w Polsce, później dowiedziałam się o firmie InterKadra, dostałam numer telefonu, zadzwoniłam i tak się zaczęła moja praca. Pojechałam do Wrocławia, tam podpisałam umowę, to było w 2017 roku, od tego czasu wyjeżdżam na zlecenia i dobrze mi się współpracuje z Państwa firmą

InterKadra: A jak trafiła Pani do naszej agencji?

Pani Teresa: Kontakt do firmy dostałam w urzędzie pracy. Moja znajoma tam pracowała i wspomniała, że jest taka oferta, która może mnie zainteresować. Wzięłam numer i od razu zadzwoniłam, spodobała mi taka się oferta pracy.

InterKadra: Proszę powiedzieć, czy jest coś, co najbardziej lubi Pani w pracy Opiekunki? 

Pani Teresa: To, że Podopieczni doceniają człowieka, który próbuje im pomóc. Widać u nich wdzięczność.

Pamiętam jak kiedyś przed kościołem stała grupa starszych ludzi, pewnej pani spadła maseczka, którą podniosłam, kobieta uśmiechnęła się, podziękowała, wtedy zaczęłam dostrzegać starsze osoby, którym można pomóc. 

InterKadra: Świetnie, zawsze bardzo miło słuchać takich słów. Który wyjazd wspomina Pani najlepiej?

Pani Teresa: Tak, kiedyś byłam przez dwa lata na jednym zleceniu, rodzina się do mnie przywiązała i ja również. Bardzo dobrze mi się tam pracowało, zawsze miło wspominam to zlecenie.

InterKadra: Czy ma Pani jakieś hobby, zainteresowania i czy znajduje Pani czas na zleceniu, aby  je realizować?

Pani Teresa: Tak, sporo czytam, lubię czytać po niemiecku, książki, gazety. Wieczorami oglądam telewizję, również po niemiecku, uczę się języka w ten sposób.

Jestem z tego powodu bardzo zadowolona, gdyby ktoś pięć lat temu powiedział mi, że będę umiała niemiecki to bym się chyba zaśmiała. 

InterKadra: Cieszę się, że znajduje Pani czas i chęci na naukę języka. Jeszcze raz gratuluję wygranej i życzę wszystkiego dobrego!

Pani Teresa: Dziękuję bardzo! Również wszystkiego dobrego, do usłyszenia!

Udostępnij