Opiekunka sierpnia wybrana!

Zobacz nasza ofertę

Wywiad z Panią Jadwigą

Interkadra: Dzień dobry, Pani Jadwigo, dzwonię by poinformować Panią o tym, że została Pani wybrana Opiekunką sierpnia w InterKadrze! Chciałabym bardzo serdecznie pogratulować! 

Pani Jadwiga: Ale zaskoczenie, jak mi miło! Dziękuję! 

Interkadra:  Pani Jadwigo, czy chciałaby nam Pani opowiedzieć co najbardziej lubi Pani w swojej pracy jako Opiekunka osób starszych?   

Pani Jadwiga: W swojej pracy najbardziej lubię być i pomagać osobom, z którymi współpraca mi się dobrze układa. Wiadomo, czasami są ludzie, z którymi jest trochę ciężej. Lubię, gdy człowiek jest miły, pogodny i sympatyczny. Od trzech lat jeżdżę na jedno zlecenie, zawsze wracam do mojej Podopiecznej, która śmieje się, że jestem dla niej jak mama, ale mam czworo dzieci, dlatego taki instynkt pewnie posiadam. Jestem taka, że daje z siebie wszystko, jeśli tylko mogę w czymś pomóc, to, to robię i chyba właśnie to najbardziej lubię w mojej pracy.

Interkadra: Pani Jadwigo, miło słyszeć, że lubi Pani swoją pracę i że ma Pani kogoś, z kim dobrze się Pani współpracuje. A czy ma Pani jakieś zainteresowania, hobby? No i najważniejsze, czy da się je realizować na zleceniu?

Pani Jadwiga: Oj tak, ja bardzo lubię gotować, lubię polską kuchnię. Cieszę się, że mogę to robić w mojej pracy, najbardziej lubię gotować zupy i wszystkie mączne potrawy. Chociaż wolę gotować słodkie rzeczy, na przykład naleśniki, placki z jabłkami. Zawsze wszyscy chwalą jedzenie, które dla nich przygotowałam. Uwielbiam też prace w ogrodzie, dbanie o kwiaty, ogólnie dobrze czuję się kiedy jest porządek, dlatego to rzecz, którą też lubię robić.

Interkadra:  Bardzo się cieszę, że może Pani realizować swoje zainteresowania również na zleceniu. A chciałaby podzielić się z nami historią o tym, jak trafiła Pani do InterKadry?

Pani Jadwiga: Pewnie! Wcześniej pracowałam jako Opiekunka w innej agencji, ale kiedyś, pewna dziewczyna powiedziała mi o InterKadrze. Bardzo Was chwaliła, mówiła o składkach, o wynagrodzeniu, które zawsze jest na czas, dlatego i ja się zainteresowałam.  Zadzwoniłam i umówiłam się na spotkanie. Wtedy jeszcze trzeba było jechać osobiście, więc udałam się do Krakowa. Pamiętam, że to było w 2009r., chyba trzynastego października. Od tamtej pory z Wami współpracuje, jestem bardzo zadowolona. Panie koordynatorki i rekruterki są zawsze bardzo miłe, nigdy nie miałam z niczym problemu, zawsze jak mam jakąś prośbę to była spełniona.

Interkadra: Pani Jadwigo, bardzo się cieszymy, że spełniamy Pani oczekiwania i, że cieszy się Pani z naszej współpracy, to dla nas bardzo ważne. Dziękuję Pani za ten krótki wywiad i jeszcze raz gratuluje!  

Pani Jadwiga: Bardzo dziękuję, życzę miłego dnia! :)

Udostępnij