Poradnik

5 sposobów na przetrwanie listopada

Data dodania — 2018-11-22

Jesień to zdecydowanie pora dla osób, które nie lubią się nudzić – każdego dnia, budząc się, nie wiemy, co nas czeka za oknem. Deszcz, słońce, wiatr, niska temperatura… każdy z nas marzy o tym, by z kubkiem gorącej herbaty zaszyć się pod kocem i spędzić dzień z ulubionym serialem, książką czy filmem.

Jest jednak kilka sposobów, które tę jesienną chandrę mogą przegonić, a przynajmniej sprawić, że nie będzie ona taka dotkliwa…

DOBRA KAWA TO PODSTAWA

Kto z nas nie lubi dobrej kawy, pobudzającej, aromatycznej, stawiającej na nogi? Czarna, mocna albo delikatna biała – na pewno umilą poranek i sprawią, że dzień będzie lepszy!

OTUL SIĘ

Nie ma nic lepszego niż mięciutki, przyjemny zestaw jesienny, czyli czapka i szalik. W zimne dni ochroni nas przed całym złem jesiennej pogody, zapobiegnie choróbskom i sprawi, że będziemy czuli się otuleni ciepłem.

TRENING W DOMU

Zdecydowanie listopadowa aura nie zachęca do biegania, wychodzenia na siłownię ani do wyjścia na spacer. Zafunduj sobie trening we własnym mieszkaniu! Pajacyki, skłony, karimata, dobra muzyka – endorfiny zrobią swoje, Ty zaś będziesz chodzić z uśmiechem przez cały dzień, a noc prześpisz spokojnie.

SPOTKANIA ZAMIAST INTERNETU

To, co teraz napiszę, pewnie nie wszystkim się spodoba, ale gdy wyłączymy internet i zaczniemy się trochę nudzić, przyjdą nam do głowy pomysły na miłe spędzanie czasu – gry, spotkania z bliskimi, rozmowy. Udowodnione jest, że otaczanie się miłymi i kochającymi ludźmi wpływa bardzo mocno na to, jak żyjemy, jak się czujemy i jak funkcjonujemy w społeczeństwie.

DOBRY FILM I GORĄCA KĄPIEL

Zamiast narzekania na pogodę włącz dobry film, zrelaksuj się, weź ciepłą kąpiel. Mięśnie odpoczywają, a Ty możesz delektować się wytworem kina przy akompaniamencie szlafroka i ciepłej pościeli – rano obudzisz się wypoczęty i zaczniesz pomyślny dzień.

Interkadra w liczbach

16
Lat
doświadczenia
15000
Polubień
na Facebooku
15
Oddziałów
w całym kraju

Nasi partnerzy

InterKadra jest członkiem Sekcji Agencji Opieki

InterKadra jest członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia