Opinie Naszych Opiekunek

Kolejna opinia o Nas - Dziękujemy!

Data dodania — 2018-10-11

Zadano mi pytanie: „ dlaczego warto współpracować z InterKadrą " ?

Pracuję z nimi prawie rok, a jako opiekunka już będzie 9 latek. Współpracowałam z kilkoma firmami. Moja poprzednia firma, to była firma niemiecka. Zatrzymała mnie aż na trzy lata, ale warunki obsługi opiekunek tak się pogorszyły, że postanowiłam znaleźć polska firmę. Ponieważ jestem Krakowianką w moim mieście szukałam firmy „namacalnie”, czyli w bezpośredniej rozmowie, takiej, która by mi odpowiadała zarówno zarobkami, jak i resztą spraw. Wybrałam InterKadrę, ponieważ:

  • Gwarantowali mi, bez względu na to czy jestem w Niemczech czy w Polsce ubezpieczenie zdrowotne. Dodatkowo oczywiście jestem przez nich ubezpieczona w Ergo Hestii / ubezpieczenie NNW, ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą – pakiet rozszerzony /.
  • Jak na moją znajomość języka i określone warunki wykonywania zlecenia, dobrano mi bardzo dobrze podopieczną, a wynagrodzenie uważam za adekwatne do tego co robię i jak porozumiewam się z podopiecznym.
  • Kontakt z firmą – bezproblemowy. Niemiecka koordynatorka także kontaktuje się często i wypytuje jak jest na zleceniu.
  • Składki ZUS płacone od średniej krajowej.
  • Jedna klarowna umowa.
  • Nie ma żadnych spóźnień w wypłatach wynagrodzenia.

Na pewno hejterzy napiszą – „a chce się podlizać i dostać albo wyższe wynagrodzenie albo lepszą sztelę, dlatego w samych superlatywach pisze o InterKadrze”.

Drodzy hejterzy :) - nie muszę , bo moja znajomość języka niemieckiego, referencje od podopiecznych i doświadczenie pozwalają mi na przebieranie w ofertach, i wybieranie tego, co mi odpowiada. Z perspektywy kilku miesięcy współpracy – InterKadra bardzo mi odpowiada – bo dla mnie jest to wiarygodna firma.

Interkadra w liczbach

12
Lat
doświadczenia
13000
Polubień
na Facebooku
20
Oddziałów
w całym kraju

Nasi partnerzy

InterKadra jest członkiem Sekcji Agencji Opieki

InterKadra jest członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia