Kursy i szkolenia

Kursy językowe w całej Polsce!

Data dodania — 2019-11-29

Zdajemy sobie sprawę jak ważna jest prawidłowa komunikacja z podopiecznym w Niemczech. Dzięki dobrej znajomości języka niemieckiego można czuć się pewnie i stabilnie, ale także liczyć na wyższe wynagrodzenie oraz znacznie więcej ofert pracy i krótszy czas oczekiwania na wyjazd.

Swobodne porozumiewanie się z Seniorami w Niemczech wpływa na spokój psychiczny Opiekunka i pozwala wykonywać swoje obowiązki z należytą starannością. Nawet bardzo doświadczeni Opiekunowie osób starszych nie poradzą sobie w pracy w Niemczech bez chociażby komunikatywnej znajomości języka niemieckiego.

Kandydatom chcącym rozpocząć współpracę z InterKadra polecamy wzięcie udziału w kursach językowych organizowanych w naszych oddziałach na terenie całej Polski. Zapewniany materiały szkoleniowe oraz wsparcie lektora. 

Zajęcia przygotowują do pracy w Niemczech w charakterze Opiekuna/ki osób starszych.  Na lekcjach obowiązują zagadnienia dotyczące pracy w zawodzie. Dzięki nim zostanie przełamana bariera językowa oraz zwiększony zasób słownictwa.

W szkoleniu uczestniczyć mogą osoby posiadające doświadczenie w opiece nad Seniorami, które chcą wyjechać do Niemiec i podjąć pracę Opiekuna/ki osób starszych.

 

Osoby zainteresowane zapraszamy do zapisów:

  • e-mail: opiekunki@interkadra.pl

  • tel.: 12 290 44 38

  • poprzez kontakt w biurach regionalnych

 

Nie czekaj – zgłoś się już dziś!

Interkadra w liczbach

13
Lat
doświadczenia
13000
Polubień
na Facebooku
20
Oddziałów
w całym kraju

Nasi partnerzy

InterKadra jest członkiem Sekcji Agencji Opieki

InterKadra jest członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia