Aktualności

Zakończenie I edycji szkolenia - "Pomocnik opiekuna osób starszych" TÜV Akademia Polska

Data dodania — 2012-04-19

Mamy zaszczyt poinformować, iż w dniu 30 marca 2012 roku skończyła się I edycja szkolenia pt. "Pomocnik opiekuna osób starszych" zorganizowanego przez TÜV Akademia Polska we współpracy z SAZ/SAO.

W przedmiotowym szkoleniu brały udział osoby , które mają już wieloletnie doświadczenie w opiece nad osobami starszymi oraz znają dobrze język niemiecki. Celem szkolenia było udokumentowanie tych  właśnie kwalifikacji.  Miło nam poinformować , iż firma InterKadra również oddelegowała swoich pracowników do odbycia szkolenia.

Szkolenie obejmowało 200 godzin w tym 120 godzin samokształcenia na podstawie dostarczonych materiałów oraz  80 godzin wykładów.

Osoby kończące  przedmiotowe szkolenie i legitymujące się certyfikatem wydanym przez TÜV mogą bez żadnych przeszkód pracować w Niemczech zarówno w domach prywatnych u podopiecznych jak i w domach opieki społecznej.

Więcej informacji na stronie http://sao.org.pl/news/51/zakonczenie-i-edycji-szkolenia-pomocnik-opiekuna-osob-starszych-tuv-akademia-polska.html

Interkadra w liczbach

15
Lat
doświadczenia
15000
Polubień
na Facebooku
15
Oddziałów
w całym kraju

Nasi partnerzy

InterKadra jest członkiem Sekcji Agencji Opieki

InterKadra jest członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia