Aktualności

Opiekunka września wybrana!

Data dodania — 2021-09-21

Interkadra: Dzień dobry, Pani Cecylio, dzwonię, by przekazać Pani informację o tym, że została Pani wybrana Opiekunką września w InterKadrze, czego bardzo mocno gratuluję!

 

Pani Cecylia: Bardzo się cieszę i serdecznie dziękuję!

 

Interkadra: Pani Cecylio, jak to się stało, że trafiła Pani do InterKadry?

Pani Cecylia: Zanim zaczęłam pracę jako Opiekunka pracowałam już w Niemczech na produkcji, wtedy poznałam dużo osób, które pracowały w opiece i rozmawialiśmy na ten temat. Jeżdżąc również busami  do niemiec spotykałam osoby, które pracowały jako Opiekunowie. Pomyślałam wtedy, że też mogłabym spróbować w tym zawodzie. Miałam dosyć nocnych zmian w pracy, wykańczały mnie, byłam nimi mocno zmęczona. Miałam już doświadczenie w opiece, ponieważ opiekowałam się schorowanymi rodzicami oraz teściową, postanowiłam więc spróbować. Zaczęłam szukać firmy, która zorganizuje taki wyjazd, porównywałam oferty i warunki pracy różnych firm. Na InterKadrę trafiłam na Facebooku, miała dla mnie najkorzystniejsze warunki pracy, wypełniłam zgłoszenie i tego samego dnia zadzwoniła do  mnie Pani rekruter. 


 

Interkadra: Pani Cecylio bardzo się cieszymy, że postawiła Pani wtedy na naszą firmę! :) A opowie nam Pani gdzie nauczyła się języka niemieckiego?

 

Pani Cecylia: Języka niemieckiego nauczyłam się na kursie zorganizowanym przez InterKadrę, prowadziła go Pani Kasia. Dzięki niej odważyłam się mówić po niemiecku, lekcje niemieckiego wtedy bardzo mi pomogły. Wcześniej znałam tylko podstawy ale kurs dał mi zdecydowanie więcej pewności siebie. Tydzień po zakończeniu kursu wyjechałam już na pierwsze zlecenie, mój mąż do tej pory nie może uwierzyć, że się odważyłam. 

 

InterKadra: Świetnie, że organizowany przez nas kurs Pani pomógł, co miesiąc rozpoczynamy kurs od podstaw dla osób, które nie znają języka a chciałby wyjechać tak samo jak Pani. Mamy nadzieję, że zainspiruje Pani nowych Opiekunów do nauki języka. Ma Pani jakąś historię związaną z Podopiecznym, którą wspomina szczególnie?

 

Pani Cecylia: Szczególnie wspominam moją pierwszą podopieczną, niestety  spędziłam z nią tylko 10 dni, ale była ona bardzo przyjazną i życzliwą osobą. Wiedziała, że nie znam dobrze niemieckiego więc starała się mnie nawet uczyć tego języka. Niestety byłam u niej bardzo krótko, widziałam że Pani ma problem z nogami, coś było zdecydowanie nie tak,  ona cierpiała. Do Seniorki przychodziły wtedy 3 razy w tygodniu pielęgniarki, zgłaszałam im ten problem ale niestety go ignorowały, dlatego postanowiłam sama zadziałać w tej sprawie i wezwałam pogotowie. Podopieczna trafiła do szpitala i niestety została tam na długi czas, a ja wcześniej wróciłam ze zlecenia. Pomimo tego bardzo się cieszę, że mogłam tej Pani pomóc i że wezwałam wtedy pomoc. Kontakt z rodziną podopiecznej mam do tej pory :) 

 

Interkadra:  Dziękuję za rozmowę, Pani pracę i zaangażowanie oraz jeszcze raz gratuluję! To była bardzo miłą rozmowa :)

 

Interkadra w liczbach

15
Lat
doświadczenia
15000
Polubień
na Facebooku
15
Oddziałów
w całym kraju

Nasi partnerzy

InterKadra jest członkiem Sekcji Agencji Opieki

InterKadra jest członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia