Aktualności

Opiekunka września wybrana!

Data dodania — 2020-09-14

Opiekunką września w Interkadrze została Pani Katarzyna z Żuromina!

 

 

Interkadra: Dzień dobry, Pani Katarzyno, dzwonię, by przekazać Pani informację o tym, że została Pani wybrana Opiekunką września w Interkadrze, czego bardzo mocno gratuluję!

Pani Katarzyna: Bardzo się cieszę i serdecznie dziękuję!

 

Interkadra: Pani Kasiu, znamy się już parę lat. Wiem, że współpracujemy ze sobą od 2017 roku i że trafiła Pani do nas z polecenia swojego brata :) Proszę powiedzieć, czy w trakcie tych paru lat współpracy trafiła Pani na kogoś szczególnego?

Pani Katarzyna: Tak, tak się składa, że myślałam nawet dziś o tej Podopiecznej. Ma na imię Rosi. Jeździłam do niej przez około rok. Zdecydowanie nadawałyśmy na tej samej fali i miałyśmy szczególną więź oraz podobne cechy charakteru, ponieważ obie lubimy się dużo śmiać. Rozumiałyśmy się doskonale. Pani Rosi była bardzo wyrozumiała i, co ważne, rozumiała pracę jaką ma do wykonania Opiekunka. Niestety wraz z początkiem koronawirusa syn Podopiecznej zdecydował się na oddanie jej do prywatnego domu opieki i wydaje mi się, że już nie wróci do swojego ukochanego domu, w którym chciała zostać do końca. Choć wiem, że wszystkie moje pacjentki wspominają mnie bardzo dobrze, to nie wiem, czy uda mi się jeszcze kiedyś trafić na tak wspaniałą osobę jak Pani Rosi.

   

Interkadra: To bardzo ciekawa historia! A co jest dla Pani najważniejsze w pracy w tej branży?

Pani Katarzyna: Chcę móc pomagać ludziom, dlatego zawsze bardzo zależy mi na tym, by trafiać do osób, które chcą tej pomocy.

 

Interkadra: To super! A co lubi Pani robić w wolnych chwilach?

Pani Katarzyna: Chyba jak każda kobieta - zakupy! :) Najchętniej te kosmetyczne. Nawet teraz korzystam z mojej przerwy i jestem na zakupach w Rossmannie.

 

InterKadra: Pani Katarzyno, to nie zabieram Pani więcej czasu! Dziękuję za rozmowę i Pani pracę oraz jeszcze raz gratuluję!

Pani Katarzyna: Dziękuję!

Interkadra w liczbach

15
Lat
doświadczenia
15000
Polubień
na Facebooku
15
Oddziałów
w całym kraju

Nasi partnerzy

InterKadra jest członkiem Sekcji Agencji Opieki

InterKadra jest członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia