Aktualności

Opiekunka stycznia wybrana!

Data dodania — 2022-01-25

 

Interkadra: Dzień dobry Pani Justyno, dzwonię by przekazać informację o tym, że została Pani wybrana Opiekunką stycznia w InterKadrze, czego bardzo mocno gratuluję!

 

Pani Justyna: Bardzo się cieszę i serdecznie dziękuję!

 

Interkadra: Pani Justyno, czy może nam Pani powiedzieć co w swojej pracy lubi najbardziej?

Pani Justyna: W swojej pracy najbardziej lubię kontakt z ludźmi oraz jak trafiam na sympatycznych, komunikatywnych podopiecznych. Lubię też wyjeżdżać do nowych rodzin, nie mam stałej do której jeżdżę, nie lubię monotonii. Zawsze jest coś innego, każda osoba którą się opiekowałam była inna, poznanie ich wszystkich to niesamowite doświadczenie.

 

 

Interkadra: Świetnie bycie osobą kontaktową i otwartą w tym zawodzie jest bardzo ważne. Pani Justyno, czy może nam Pani zdradzić, jak opanowała język niemiecki?

 

Pani Justyna: Języka niemieckiego nauczyłam się sama, korzystałam z  różnych materiałów i filmików, które znalazłam w Internecie i opanowałam go myślę, że w stopniu komunikatywnym. Gdy zaczęłam już wyjeżdżać na zlecenia mój język z miesiąca na miesiąc się poprawiał, samoczynnie, nie musiałam dużo nad tym pracować. Rozmowy z podopiecznymi pozwoliły mi poprawić moje umiejętności.Mam to szczęście, że nauka języków przychodzi mi z łatwością :) 

 

InterKadra: Wielkie gratulacje dla Pani, nauka języka samemu to ogromne wyzwanie. Pani Justyno,  w takim razie jak to się stało, że trafiła Pani do InterKadry?

 

Pani Justyna : Przed współpracą z InterKadrą  byłam zatrudniona w innej agencji i wyjeżdżałam dwa lata. O pracy w Opiece myślałam już dawno, zrobiłam kurs opiekuna i zdecydowałam się na pierwszy wyjazd z tematą  agencją, natomiast  nie odpowiadały mi w niej warunki zatrudnienia i nie byłam zadowolona. Moja koleżanka pracowała już  z InterKadrą i opowiedziała mi na jakich warunkach pracuje, wtedy zdecydowałam się na zmianę agencji. Najbardziej zadowalają mnie wysokie składki ZUS. 

 

Interkadra:  Bardzo się cieszę, że udało nawiązać nam się współprację i jest Pani usatysfakcjonowana warunkami na jakich pracujemy :) Dziękuję za rozmowę, Pani pracę i zaangażowanie oraz jeszcze raz gratuluję! To była bardzo miła rozmowa :)

 

Interkadra w liczbach

15
Lat
doświadczenia
15000
Polubień
na Facebooku
15
Oddziałów
w całym kraju

Nasi partnerzy

InterKadra jest członkiem Sekcji Agencji Opieki

InterKadra jest członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia