Aktualności

Opiekunka stycznia wybrana!

Data dodania — 2021-01-05

Opiekunką stycznia w Interkadrze została Pani Jolanta z Grudziądza!

 

 

Interkadra: Dzień dobry, Pani Jolanto, dzwonię, by przekazać Pani informację o tym, że została Pani wybrana Opiekunką stycznia w Interkadrze, czego bardzo mocno gratuluję!

Pani Jolanta: Bardzo się cieszę i serdecznie dziękuję!

 

Interkadra: Pani Jolanto, wiem, że ostatnimi czasy raczej nie wraca Pani do swoich Podopiecznych. Czy mogę zapytać, z czego to wynika i czy ma Pani jakieś rady dla początkujących osób z tej branży?

Pani Jolanta: Z jednej strony - lubię stabilizację, jednak z drugiej - nie chcę pracować na danej ofercie zbyt długo. Uważam, że Opiekunki powinny być elastyczne, empatyczne, spokojne, cierpliwe i opanowane. Staram się zawsze wejść w "głąb" pacjenta, by zrozumieć, dlaczego zachowuje się tak, a nie inaczej. Uważam, że cokolwiek by się nie działo - warto dać sobie 2 tygodnie, a nie popadać w rozpacz, ponieważ w tym czasie Podopieczny może się w stosunku do nas bardzo zmienić.

   

Interkadra: A jak radzi sobie Pani w obecnych pandemicznych czasach ze spotkaniami z koleżankami?

Pani Jolanta: Korzystam ze Skype'a. Teraz WiFi jest już w każdym domu i problem, który istniał jeszcze do niedawna, tj. proszenie Podopiecznych o możliwość wykonania telefonu do domu zniknął całkowicie. Obecnie możemy się nie tylko słyszeć, a i widzieć niezależnie od pory, ale też czasu trwania rozmowy :)

 

Interkadra: Miło mi to słyszeć! A co lubi Pani robić w wolnym czasie?

Pani Jolanta: Uwielbiam pływać. U mojej obecnej Podopiecznej mam do dyspozycji basen. Poza tym lubię jeździć na rowerze, robić na drutach (np. czapki) oraz metodą krzyżykową haftować obrazy i serwetki, którymi obdarowuję znajomych. Ostatnio zrobiłam m.in. serwetkę z bratkami, wcześniej - ze słonecznikami. Regularnie czytam też czasopismo "Malowane igłą", dzięki któremu uczę się następnych rzeczy.

 

InterKadra: Pani Jolanto, to bardzo ciekawe zainteresowania! :) Dziękuję za rozmowę oraz Pani pracę i jeszcze raz gratuluję!

Pani Jolanta: Dziękuję!

Interkadra w liczbach

14
Lat
doświadczenia
15000
Polubień
na Facebooku
15
Oddziałów
w całym kraju

Nasi partnerzy

InterKadra jest członkiem Sekcji Agencji Opieki

InterKadra jest członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia