Aktualności

Opiekunka sierpnia wybrana!

Data dodania — 2021-08-12

 

Interkadra: Dzień dobry, Pani Jadwigo, dzwonię, by przekazać Pani informację o tym, że została Pani wybrana Opiekunką sierpnia w InterKadrze, czego bardzo mocno gratuluję!

 

Pani Jadwiga: Bardzo się cieszę i serdecznie dziękuję!

 

Interkadra: Pani Jadwigo, jak to się stało, że zaczęła Pani pracować jako Opiekunka osób starszych?

 

Pani Jadwiga: W przeszłości pracowałam bardzo ciężko i od dłuższego czasu wiedziałam, że zacznę pracę jako Opiekun. Zrobiłam kurs opiekuna, znałam bardzo dobrze język niemiecki, stąd pomysł, żeby pracować jako Opiekun w Niemczech. Uważam, że jest to mój zawód :) 
 

Interkadra: Pani Jadwigo, takie kursy dają Opiekunom na pewno więcej pewności podczas pierwszych dni pracy! :) A opowie nam Pani, historię ze swoim podopiecznym, którą wspomina szczególnie?

 

Pani Jadwiga: W tej chwili jest mi bardzo ciężko przypomnieć sobie jedną sytuację, pracuję już długi czas jako Opiekun i takich sytuacji było bardzo dużo. Natomiast szczególnie w pamięci mi zapadła jedna moja podopieczna, jej dzieci żartowały często, że czytamy sobie w myślach. Wystarczy, że z Seniorką spojrzałyśmy na siebie i od razu wiedziałyśmy czego potrzebujemy. Rozumiałyśmy się bez słów!

 

InterKadra: Pani Jadwigo, relacje z podopiecznymi na miejscu pracy są bardzo ważne, cieszymy się, że udało się nawiązać tak dobrą relację! Co lubi Pani robić gdy znajdzie chwilę wolnego czasu? 

 

Pani Jadwiga: Najbardziej lubię pracę w ogrodzie. Bardzo mnie relaksuje, mam bardzo duży ogród i wiele różnych kwiatów w nim. Oprócz pracy w ogrodzie, bardzo lubię czytać książki odkąd pamiętam. Mam dużą biblioteczkę u siebie w domu. U mnie cała rodzina jest “czytająca”. Mój wnuk ostatnio dostał nagrodę za najwięcej przeczytanych książek!

 

Interkadra:  Dziękuję za rozmowę, Pani pracę i zaangażowanie oraz jeszcze raz gratuluję! To była bardzo miłą rozmowa :)

 

Interkadra w liczbach

14
Lat
doświadczenia
15000
Polubień
na Facebooku
15
Oddziałów
w całym kraju

Nasi partnerzy

InterKadra jest członkiem Sekcji Agencji Opieki

InterKadra jest członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia