Aktualności

Opiekunka sierpnia wybrana!

Data dodania — 2020-08-10

Opiekunką sierpnia w Interkadrze została Pani Andżelika z Osieka nad Notecią!

 

 

Interkadra: Dzień dobry, Pani Andżeliko, dzwonię, by przekazać Pani informację o tym, że została Pani wybrana Opiekunką sierpnia w Interkadrze, czego bardzo mocno gratuluję!

Pani Andżelika: Bardzo się cieszę i serdecznie dziękuję!

 

Interkadra: Proszę opowiedzieć mi i naszym czytelnikom coś o sobie.

Pani Andżelika: Na wstępie pragnę podkreślić, że bardzo cieszę się, że półtora roku temu zmieniłam firmę na InterKadrę. W szczególności jestem zadowolona ze współpracy z moją koordynatorką, z którą współpracuję od samego początku. Pani Magda przedstawia mi oferty zawsze zgodnie z rzeczywistością, regularnie dzwoni i interesuje się, np. czy dojechałam bezpiecznie na miejsce lub jak się czuję. Jakiegokolwiek pytania nie zadam, zawsze bardzo szybko otrzymuję odpowiedź.

   

Interkadra: To bardzo nas cieszy! A jak zaczęła Pani pracować jako Opiekunka osób starszych?

Pani Andżelika: To był czysty przypadek. Byłam czynna zawodowo i jednego dnia wpadła mi w ręce gazeta z reklamą właśnie tej pracy i tak się zaczęło - wzięłam udział w kursie językowym i wyjechałam do Niemiec. Jak byłam tam pierwszy raz, to muszę Pani przyznać, że miałam aż kluchę w gardle. Jednak jak to się mówi - pierwsze koty za płoty :)

 

Interkadra: To super! A jaką historię związaną z Pani pracą wspomina Pani szczególnie?

Pani Andżelika: Szczerze mówiąc mam ich sporo :) Ta praca zainspirowała mnie do tworzenia albumu pamiątkowego z różnymi historiami, które spisuję zarówno po polsku, jak i po niemiecku. Pewnie w opisach po niemiecku są jakieś błędy, jednak nawet nie chcę, by ktoś je poprawiał, ponieważ sporządzenie ich jest dla mnie dodatkową nauką języka. Przygotowuję ten album w dwóch egzemplarzach: jeden dla podopiecznej, drugi dla mnie. Niedawno byłam u pewnej rodziny, z którą bardzo się zżyłam. To byli wspaniali ludzie. Każdego dnia rano i wieczorem wpadał do mnie na chwilę dalszy członek rodziny, który mieszkał niedaleko i pytał mnie, czy dobrze spałam oraz jak się czuję czy przychodził się po prostu się przywitać. Na koniec mojego pobytu rodzina podopiecznej zorganizowała dla mnie pożegnalnego grilla. Akurat stamtąd odbierał mnie mąż i co ruszaliśmy, to płakaliśmy.

 

InterKadra: Pani Andżeliko, to wspaniałe historie! Dziękuję za rozmowę i Pani pracę oraz jeszcze raz gratuluję!

Pani Andżelika: Dziękuję!

Interkadra w liczbach

15
Lat
doświadczenia
15000
Polubień
na Facebooku
15
Oddziałów
w całym kraju

Nasi partnerzy

InterKadra jest członkiem Sekcji Agencji Opieki

InterKadra jest członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia