Aktualności

Opiekunką miesiąca maja została Pani Danuta z Chorzowa!

Data dodania — 2021-05-20

Opiekunką Maja w InterKadrze została Pani Danuta z Chorzowa!

 

 

Interkadra: Dzień dobry, Pani Danuto, dzwonię, by przekazać Pani informację o tym, że została Pani wybrana Opiekunką Maja w InterKadrze, czego bardzo mocno gratuluję!

Pani Danuta: Bardzo się cieszę i dziękuję!

 

Interkadra: Pani Danuto, którego Podopiecznego wspomina Pani najlepiej?

Pani Danuta: Najmilej wspominam swój pierwszy wyjazd do rodziny w Gladbeck koło Essen, rodzina przyjęła mnie z otwartością i radością, chociaż był to mój początek z InterKadrą w 2014 roku i odczuwałam odrobinę stresu to jednak przyjęcie i podejście rodziny od razu go zniwelowało. Do Podopiecznej wyjeżdżałam aż do pogorszenia jej stanu zdrowia przez kolejne 3 lata. Pani Wilhelmine pozostaje w mojej pamięci do dnia dzisiejszego ze względu na jej życzliwość, wyrozumiałość i pełne porozumienie. Potrafiłyśmy rozmawiać godzinami. Rodzina Podopiecznej była bardzo pomocna i bardzo miło się nam współpracowało.

   

Interkadra: Cieszymy się, że tak dobrze Pani wspomina Podopieczną! Co lubi Pani robić gdy znajdzie Pani chwilę wolnego czasu?

Pani Danuta: Wolny czas lubię spędzać u mojej wnuczki a każdą wolną chwilę spędzam z moimi prawnukami Nadią, Natalią i Kacperkiem. Dzieci chodzą do szkoły, a ja w tym czasie o ile pogoda dopisuje siedzę na tarasie i rozwiązuję krzyżówki.Wnuczka ma również piękną działkę, która zachęca do spędzania na niej czasu. By nie zapomnieć języka niemieckiego oglądam również niemieckie seriale takie jak m. in Rosenheim-Cops. Z prawnukami wybieramy się również na spacery po rynku w Chorzowie. 

 

InterKadra: To bardzo dobry sposób na ćwiczenie języka niemieckiego! Czy ma Pani jakieś plany na wakacje?

Pani Danuta: W wakacje planuję wyjechać na kolejne zlecenie do Niemiec. Mam doskonały kontakt z Panią Koordynator Kingą, która zaprosiła mnie do siedziby InterKadry w Krakowie, przy ulicy Wielickiej 50. Z Chorzowa do Krakowa jest blisko, więc chętnie wybierzemy się do Niej  wraz z prawnukami i dobierzemy dla mnie jakąś ofertę. Przy okazji zwiedzimy Stare Miasto w Krakowie, zobaczymy Smoka Wawelskiego i Sukiennice. Resztę lata spędzę w ogródku i na działce wnuczki.

 

InterKadra: Pani Danuto bardzo dziękujemy za przemiłą rozmowę oraz za to, że wybrała Pani InterKadrę i wyjeżdża z Nami już  od 8 lat. Zapraszamy Panią również do naszych pozostałych siedzib w całej Polsce, gdzie z chęcią Panią ugościmy.

Pani Danuta: Dziękuję, za czasów młodości byłam w Gdańsku, bardzo mi się podobało i chętnie odwiedzę jeszcze raz!

Interkadra w liczbach

14
Lat
doświadczenia
15000
Polubień
na Facebooku
15
Oddziałów
w całym kraju

Nasi partnerzy

InterKadra jest członkiem Sekcji Agencji Opieki

InterKadra jest członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia