Aktualności

Opiekunka marca wybrana!

Data dodania — 2020-03-25

Opiekunką marca w Interkadrze została Pani Małgorzata z Krakowa!

 

 

Interkadra: Dzień dobry, Pani Małgorzato, dzwonię, by przekazać Pani informację o tym, że została wybrana Pani Opiekunką marca w Interkadrze, czego bardzo mocno gratuluję!

Pani Małgorzata: Bardzo serdecznie dziękuję! Zaskoczyła mnie Pani!

 

Interkadra: Bardzo mnie to cieszy! Proszę opowiedzieć mi i naszym czytelnikom coś o swojej pracy. Wiem, że raz na jakiś czas zmienia Pani Podopiecznych. Czy mogę zapytać, z czego to wynika?

Pani Małgorzata: Tak, oczywiście. Przede wszystkim przeżyłam już 3 śmierci moich Podopiecznych. Zmieniając rodziny mam również z jednej strony na myśli nieprzywiązywanie się do nich, choć z drugiej strony jestem świadoma tego, że osoby starsze nie lubią zmian. Praca w takiej branży dała mi również wiedzę, jak będzie wyglądała nasza starość. Mając to na względzie, inaczej patrzy się na życie i siebie samego.

   

Interkadra: To bardzo ciekawe wnioski! A proszę nam powiedzieć, czy Pani zdaniem zbieranie referencji w tej pracy ma sens?

Pani Małgorzata: Tak, może nie dla mnie bezpośrednio, ale dla rodzin Podopiecznych, którymi mam się zająć. Widząc je, są spokojniejsi, że ich najbliższą osobą zajmie się ktoś z doświadczeniem.

 

Interkadra: Święta prawda! A ma Pani w pamięci jakąś szczególną przyjemność, która spotkała Panią w Niemczech?

Pani Małgorzata: Nic nie przychodzi mi teraz na myśl. Muszę przyznać, że staram się oddzielać życie prywatne od zawodowego i na przyjemności pozwalam sobie w Krakowie :)

 

InterKadra: Pani Małgorzato, bardzo dziękuję Pani za rozmowę i jeszcze raz gratuluję!  

Pani Małgorzata: Dziękuję!

Interkadra w liczbach

13
Lat
doświadczenia
13000
Polubień
na Facebooku
20
Oddziałów
w całym kraju

Nasi partnerzy

InterKadra jest członkiem Sekcji Agencji Opieki

InterKadra jest członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia