Aktualności

Opiekunka marca wybrana!

Data dodania — 2022-03-23

Interkadra: Dzień dobry, Pani Joanno, dzwonię, by przekazać Pani informację o tym, że została Pani wybrana Opiekunką marca w InterKadrze. Chciałabym serdecznie pogratulować!!!

 

Pani Joanna: Ojej jak mi miło, dziękuję bardzo!

 

Interkadra:  Pani Joanno, czy możemy się dowiedzieć jak znalazła się Pani w naszej firmie, w Interkadrze? 

 

Pani Joanna: Hmm… Muszę sobie przypomnieć, ponieważ było to już jakiś czas temu. Ah wiem! Pamiętam, że pewnego dnia byłam z koleżanką i rozmawiałyśmy na temat pracy, wtedy ona poinformowała mnie o Waszej firmie. Długo dyskutowałyśmy na ten temat, Ona mówiła o swoich zajęciach, w końcu spytała mnie czy może ja nie chciałabym spróbować. W sumie nie zastanawiałam się długo i tak mija już 7 lat odkąd z Wami jestem.

 

Interkadra: Pani Joanno bardzo się cieszymy, że jest Pani z Nami, imponujący staż!!! A czy może jest jakiś Podopieczny, którego szczególnie Pani zapamiętała? Może załapała Pani z kimś szczególną więź?

 

Pani Joanna:  O tak, doskonale pamiętam moją jedną Podopieczną. Bardzo dobrze, z łezką w oku wspominam ten czas. Ona, jej rodzina i ja bardzo się zżyliśmy, właściwie byliśmy dla siebie jak rodzina. Była taką ciepłą i przesympatyczną osobą. Niestety długo chorowała, miała raka i ciężko o tym mówić, ale odeszła.

 

Interkadra:  Bardzo nam przykro. Choć miło jest słyszeć o takim przywiązaniu Opiekuna do rodziny. A jak długo zajęła Pani nauka języka niemieckiego? 

 

Pani Joanna: Właściwie to można powiedzieć, że ja cały czas jestem w trakcie nauki, jeszcze nie mówię perfekcyjnie po niemiecku. Głównie wyjazdy do Niemiec jako opiekunka dały mi styczność z tym językiem i to właśnie tam się go nauczyłam więc to wszystko dzięki Wam!

 

Interkadra: Pani Joanno bardzo się cieszymy, że możemy się przyczynić do rozwijania Pani umiejętnośći. Dziękuję za rozmowę, Pani pracę i zaangażowanie oraz jeszcze raz gratuluję! To była bardzo miła rozmowa :)

Interkadra w liczbach

15
Lat
doświadczenia
15000
Polubień
na Facebooku
15
Oddziałów
w całym kraju

Nasi partnerzy

InterKadra jest członkiem Sekcji Agencji Opieki

InterKadra jest członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia