Aktualności

Opiekunka marca wybrana!

Data dodania — 2021-03-09

Opiekunką marca w Interkadrze została Pani Agnieszka z Radomia!

 

 

Interkadra: Dzień dobry, Pani Agnieszko, dzwonię, by przekazać Pani informację o tym, że została Pani wybrana Opiekunką marca w Interkadrze, czego bardzo mocno gratuluję!

Pani Agnieszka: Bardzo się cieszę i serdecznie dziękuję!

 

Interkadra: Pani Agnieszko, proszę opowiedzieć coś o Pani obecnym kontrakcie.

Pani Agnieszka: Opiekuję się teraz 90-letnią Panią Christel, przy której pomaga mi jej mąż, który sam jest w bardzo dobrej formie. Zajmuję się gotowaniem. Przygotowuję to, czego Podopieczni sobie życzą. Lubię mieć swobodę w kuchni. Gotuję raczej delikatnie, czyli bez tłuszczu i soli, unikam smażenia. Dziś np. mieliśmy pieczonego kurczaka z kaszą gryczaną, warzywami i zieloną sałatą, a w weekend będę robić gulasz z papryką i ziemniakami - takie dostałam "zamówienie" :)

   

Interkadra: To się chwali! :) A opowie nam Pani, gdzie uczyła się Pani języka niemieckiego? 

Pani Agnieszka: Miałam go w szkole średniej, a przed pierwszym moim wyjazdem w tym charakterze do Niemiec uczęszczałam dodatkowo na kurs językowy, co bardzo polecam każdej zainteresowanej tą pracą osobie. Poza tym śledzę również profile różnych nauczycieli niemieckiego na facebook'u.

 

Interkadra: Zachęcam w takim razie do oglądania naszych lekcji online, które odbywają się na naszym fanpage'u co drugi piątek o 10:30 :) A co lubi Pani robić w wolnym czasie?

Pani Agnieszka: Lubię spacerować, jeździć na nartach i łyżwach oraz podróżować. Mam taką tradycję z moim mężem, że regularnie odwiedzamy różne polskie miasta, w których chodzimy na kawę. Byliśmy m.in. w Bydgoszczy, Piotrkowie Trybunalskim, Lublinie, Zamościu, Warszawie, a teraz wybieramy się do Torunia. Satysfakcję sprawia mi, z jednej strony, moja praca, a z drugiej - rodzina. Niedawno zostałam babcią. Mam 6-miesięcznego wnuka Maksymiliana, za którym bardzo tęsknię. Na całe szczęście mam teraz możliwość regularnego kontaktu z członkami mojej rodziny przez Messengera i Skype'a.

 

InterKadra: Pani Agnieszko, bardzo się cieszę! :) Dziękuję za rozmowę, Pani pracę i zaangażowanie oraz jeszcze raz gratuluję!

Pani Agnieszka: Dziękuję! Z mojej strony chcę dodać, że bardzo dobrze współpracuje mi się z InterKadrą - nie mam żadnych problemów i jestem bardzo zadowolona z mojej koordynatorki :)

Interkadra w liczbach

14
Lat
doświadczenia
15000
Polubień
na Facebooku
15
Oddziałów
w całym kraju

Nasi partnerzy

InterKadra jest członkiem Sekcji Agencji Opieki

InterKadra jest członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia