Aktualności

Opiekunka maja wybrana!

Data dodania — 2020-05-27

Opiekunką maja w Interkadrze została Pani Anna z Łodzi!

 

 

Interkadra: Dzień dobry, Pani Anno, dzwonię, by przekazać Pani informację o tym, że została wybrana Pani Opiekunką maja w Interkadrze, czego bardzo mocno gratuluję!

Pani Anna: Bardzo serdecznie dziękuję!

 

Interkadra: Proszę opowiedzieć mi i naszym czytelnikom coś o sobie, o swoich zainteresowaniach.

Pani Anna: Bardzo lubię czytać książki. Czytam zarówno po polsku, jak i po niemiecku. Po polsku czytam obecnie książkę Olgi Tokarczuk, a w Niemczech czytam książki tematyczne, a co dokładnie, to zależy od tego, co jest w bibliotece. Ostatnio np. czytałam naukową książkę o różnicach między kobietami a mężczyznami.

   

Interkadra: To bardzo ciekawe! Wiem, że czytanie książek w języku niemieckim nie sprawia Pani trudności, ponieważ posługuje się nim Pani w stopniu bardzo zaawansowanym. Czy może nam Pani zdradzić, jak opanowała Pani niemiecki tak dobrze?

Pani Anna: Pewnie. Wiele lat temu wyjechałam do Niemiec, gdzie mieszkałam parę lat i tam uczyłam się niemieckiego. Jak wróciłam, zrobiłam studia licencjackie z germanistyki, by mieć dowód na to, w jakim stopniu posługuję się tym językiem.

 

Interkadra: To bardzo ambitnie! A jak w takim razie rozpoczęła Pani pracę jako Opiekunka osób starszych w Niemczech?

Pani Anna: Udzielając korepetycji z języka niemieckiego miałam uczennicę, która była pielęgniarką i która wyjeżdżała właśnie w tym charakterze do pracy. Pewnego dnia poprosiła mnie, bym zastąpiła ją na Steli i tak się zaczęło. Niedługo później znalazłam ogłoszenie InterKadry w prasie, zadzwoniłam i bardzo szybko nawiązałam współpracę.

 

InterKadra: Pani Anno, to nas bardzo cieszy! Dziękuję Pani za rozmowę i jeszcze raz gratuluję!

Pani Anna: Dziękuję!

Interkadra w liczbach

14
Lat
doświadczenia
15000
Polubień
na Facebooku
15
Oddziałów
w całym kraju

Nasi partnerzy

InterKadra jest członkiem Sekcji Agencji Opieki

InterKadra jest członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia