Aktualności

Opiekunka lutego wybrana!

Data dodania — 2022-02-22

Interkadra: Dzień dobry, Pani Anno, dzwonię, by przekazać Pani informację o tym, że została Pani wybrana Opiekunką lutego w InterKadrze, czego bardzo mocno gratuluję!

Pani Anna: Bardzo się cieszę i serdecznie dziękuję!

 

Interkadra: Pani Anno, co najbardziej Pani lubi w swojej pracy?

 

Pani Anna: Cieszę się, że mogę łączyć przyjemne z pożytecznym. W mojej pracy nie tylko zarabiam, ale również pomagam. Uważam, że jest to szlachetny zawód, który wymaga poświęcenia i bardzo się cieszę, że mogę być jego częścią. 

 

Interkadra:Pani Anno my również się cieszymy, że ma Pani takie podejście do swojej pracy. A czy pamięta Pani swoje pierwsze zlecenie?

 

Pani Anna: Oczywiście, że pamiętam. Moje pierwsze zlecenie było u Pani Luise w Monachium. Miałam przyjemność opiekować się tą Panią dwukrotnie i to właśnie dzięki niej zostałam w tym zawodzie. Pamiętam, że zlecenie nie należało do łatwych, Seniorka chorowała na Alzheimera, ale pomimo tej choroby była naprawdę ciepłą i przyjazną osobą. Żartuję sobie, że babcia wyglądała jak z reklamy ciasteczek. Bardzo się z nią zżyłam i do tej pory miło ją wspominam. 

 

Interkadra: Pani Anno bardzo się cieszymy, że udało się nawiązać tak świetny kontakt z Podopieczną. Czy zechciałaby nam Pani opowiedzieć jak nauczyła się Pani języka niemieckiego?  

 

Pani Anna: Języka niemieckiego zaczęłam uczyć się sama w domu, korzystałam z różnych książek. Niezawodną pomocą okazała się być moja córka, która w tym okresie studiowała germanistykę. Przynosiła mi wiele materiałów, które pomagały mi w nauce, rozwiewała niektóre wątpliwości i uczyła bardziej zaawansowanych rzeczy. Przyznam szczerze,  że nauka po 40stce nie jest już tak łatwa, jak była w szkole. Dużo nauczyłam się również już wyjeżdżając na zlecenia. Przebywanie z językiem na co dzień daje dużo swobody w wymowie i pewności siebie.

 

 Interkadra:  Bardzo się cieszę, że udało nawiązać nam się współpracuje i jest Pani usatysfakcjonowana warunkami na jakich pracujemy :) Dziękuję za rozmowę, Pani pracę i zaangażowanie oraz jeszcze raz gratuluję! To była bardzo miła rozmowa :)

Interkadra w liczbach

15
Lat
doświadczenia
15000
Polubień
na Facebooku
15
Oddziałów
w całym kraju

Nasi partnerzy

InterKadra jest członkiem Sekcji Agencji Opieki

InterKadra jest członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia