Aktualności

Opiekunka listopada wybrana!

Data dodania — 2020-11-12

Opiekunką listopada w Interkadrze została Pani Anna ze Słupska!

 

 

Interkadra: Dzień dobry, Pani Anno, dzwonię, by przekazać Pani informację o tym, że została Pani wybrana Opiekunką listopada w Interkadrze, czego bardzo mocno gratuluję!

Pani Anna: Bardzo się cieszę i serdecznie dziękuję!

 

Interkadra: Pani Anno, wiem, że zanim po raz pierwszy wyjechała Pani do pracy do Niemiec, robiła Pani kurs przygotowujący do tego zawodu. Proszę nam coś więcej o tym opowiedzieć.

Pani Anna: Tak, zgadza się. Brałam udział w kursie z geriatrii, który trwał parę miesięcy. W ramach niego miałam praktyki w DPSie, ćwiczenia z masażu, z pielęgnacji. Zdobyłam również doświadczenie w pracy przy osobach starszych. Uczyłam się tam także niemieckiego, który później pilnie doszkalałam pracując już w Niemczech. Zajęcia prowadzili lekarze, co również było bardzo wartościowe. Jestem bardzo zadowolona z tego kursu.

   

Interkadra: To niezwykle cenna lekcja! A co lubi Pani w tej pracy najbardziej?

Pani Anna: Przede wszystkim kontakt z ludźmi. Jeśli dobrze czuję się w rodzinie - bardzo chętnie tam wracam. Jestem osobą cierpliwą i sądzę, że mam "ten" dar ;) W tej branży potrzebne jest powołanie, podejście psychologiczne oraz intuicja.

 

Interkadra: To bardzo ważne słowa! A co lubi Pani robić w wolnych chwilach?

Pani Anna: Bardzo lubię czytać. Jestem osobą wierzącą, więc czytam m.in. Pismo Święte. Cenię sobie również czas spędzony z rodziną.

 

InterKadra: Pani Anno, dziękuję za rozmowę oraz Pani pracę i jeszcze raz gratuluję!

Pani Anna: Dziękuję!

Interkadra w liczbach

15
Lat
doświadczenia
15000
Polubień
na Facebooku
15
Oddziałów
w całym kraju

Nasi partnerzy

InterKadra jest członkiem Sekcji Agencji Opieki

InterKadra jest członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia