Aktualności

Opiekunka lipca wybrana!

Data dodania — 2021-07-13

Interkadra: Dzień dobry, Pani Krystyno, dzwonię, by przekazać Pani informację o tym, że została Pani wybrana Opiekunką lipca w InterKadrze, czego bardzo mocno gratuluję!

Pani Krystyna: Bardzo się cieszę i serdecznie dziękuję!

 

Interkadra: Pani Krystyno, czy ma Pani plany na wakacje?

Pani Krystyna: Na te wakacje mam bardzo dużo planów, ostatnie pół roku przebywałam w niemczech, bardzo stęskniłam się za Polską, rodziną i przyjaciółmi. Na pewno po powrocie ze szteli zacznę od wyspania się :D To jest priorytetowa sprawa. Planuję również spotkać się z najbliższymi , rodziną, przyjaciółmi. Chcę także odwiedzić groby najbliższych, ponieważ tak jak wspomniałam nie było mnie w Polsce aż pół roku a jest to dla mnie bardzo ważne. W sierpniu mam zaplanowany wyjazd z wnukami nad morze aż na 10 dni. Bardzo się cieszę, że odpocznę i spędzę ten czas z nimi, bardzo się stęskniłąm za wnukami i całą rodziną :)

 

Interkadra: Pani Krystyno, życzymy pięknej pogody nad morzem! :) A opowie nam Pani, historię związaną ze swoim zawodem, którą wspomina szczególnie?

Pani Krystyna: Teraz jest mi ciężko przypomnieć sobie jedną historię, ale mogę powiedzieć, że bardzo miło wspominam jedną moją Podopieczną, którą opiekowałąm się przez kilka dobrych lat. Seniorka była bardzo miła i życzliwa, a w szczególności przyjacielska. Okazywała dużą wdzięczność za pomoc :) Niestety stan zdrowia Seniorki bardzo się pogorszył i teraz  jeżdżę do nowej rodziny. 

InterKadra: Pani Krystyno, bardzo się cieszymy, że udało się nawiązać taki dobry kontakt z Podopieczną! Dziękuję za rozmowę, Pani pracę i zaangażowanie oraz jeszcze raz gratuluję! To była bardzo miłą rozmowa :)

 

Interkadra w liczbach

14
Lat
doświadczenia
15000
Polubień
na Facebooku
15
Oddziałów
w całym kraju

Nasi partnerzy

InterKadra jest członkiem Sekcji Agencji Opieki

InterKadra jest członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia