Aktualności

Opiekunka lipca wybrana!

Data dodania — 2020-08-06

Opiekunką lipca w Interkadrze została Pani Barbara z Suwałk!

 

 

Interkadra: Dzień dobry, Pani Barbaro, dzwonię, by przekazać Pani informację o tym, że została Pani wybrana Opiekunką lipca w Interkadrze, czego bardzo mocno gratuluję!

Pani Barbara: Bardzo się cieszę i serdecznie dziękuję!

 

Interkadra: Proszę opowiedzieć mi i naszym czytelnikom coś o sobie, o swoich zainteresowaniach.

Pani Barbara: Bardzo chętnie czytam lekkie książki (m.in. takie o miłości), by głowa trochę odpoczęła ;) Lubię także jeździć na rowerze. Mamy w Suwałkach bardzo dużo dróg rowerowych, z czego korzystam. Poza tym lubię pływać i słuchać muzyki klasycznej. Moimi ulubionymi kompozytorami są m.in. Bach, Chopin i Hauser.

   

Interkadra: To bardzo ciekawe! A gdzie nauczyła się Pani niemieckiego?

Pani Barbara: Na początku uczyłam się go parę lat w szkole średniej. Przed samym wyjazdem na okrągło wręcz słuchałam kaset po niemiecku, by jak najlepiej złapać ichni akcent. Jeżdżąc do Niemiec cały czas się dokształcam. Bardzo lubię pracować u takich rodzin, które pomagają w nauce tego języka, zwracając uwagę na moje błędy - tak wiedza wchodzi szybciej, dlatego bardzo sobie to cenię. Uczęszczałam również na kurs językowy w Niemczech i choć go nie ukończyłam, to też coś mi dał.

 

Interkadra: To super! A jaką historię związaną z Pani zawodem wspomina Pani szczególnie?

Pani Barbara: Szczerze mówiąc trudno mi jakąś wybrać, ponieważ jestem zadowolona z każdej szteli, gdyż na każdej uczę się czegoś nowego. Ostatnio np. opiekowałam się taką Panią, która już bardzo długo nie chodziła. Jej marzeniem było zobaczyć swój ogród. Postanowiłam, że jej w tym pomogę i zaczęłyśmy razem trenować. Po niedługim czasie udało jej się zejść z całego piętra. Jako podziękowanie dla mnie oraz prezent dla podopiecznej jej syn zabrał nas na wycieczkę do Austrii.

 

InterKadra: Pani Barbaro, to cudownie! Dziękuję za rozmowę i Pani pracę oraz jeszcze raz gratuluję!

Pani Barbara: Dziękuję!

Interkadra w liczbach

15
Lat
doświadczenia
15000
Polubień
na Facebooku
15
Oddziałów
w całym kraju

Nasi partnerzy

InterKadra jest członkiem Sekcji Agencji Opieki

InterKadra jest członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia