Aktualności

Opiekunka kwietnia wybrana!

Data dodania — 2021-03-30

Opiekunką kwietnia w InterKadrze została Pani Agnieszka z Krakowa!

 

 

Interkadra: Dzień dobry, Pani Agnieszko, dzwonię, by przekazać Pani informację o tym, że została Pani wybrana Opiekunką kwietnia w InterKadrze, czego bardzo mocno gratuluję!

Pani Agnieszka: Bardzo się cieszę i serdecznie dziękuję!

 

Interkadra: Pani Agnieszko, proszę opowiedzieć coś o Pani ulubionej ofercie.

Pani Agnieszka: Jako moje ulubione miejsce pracy wspominam moją poprzednią Podopieczną - Panią Helene. Jeździłam do niej przez 3,5 roku. Mimo demencji była bardzo zadowoloną z życia, pozytywnie nastawioną i uśmiechniętą osobą. W pewnym momencie zaczęłam do niej jeździć z moim pieskiem. Kiedy jednego razu wróciliśmy, to zwróciła się najpierw do niego tarmosząc go i pytając jednocześnie, gdzie tak długo był oraz podkreślała, że się za nim stęstkniła. To było dla mnie coś pięknego, że Podopieczna tak mocno się do niego przywiązała. Mam zdjęcia, na których Pani Helene śpi u siebie w łóżku, a mój piesek czuwa przy niej. Innym razem z kolei zaproponowałam, że dobrze byłoby kupić jej nowe ubrania, ponieważ te obecne były jak z muzeum ;) Nie dość, że się zgodziła, to jeszcze sama wybrała sobie wtedy jeansy i później chodziła już tylko w nich :)

   

Interkadra: To wspaniała historia! :) A gdzie uczyła się Pani języka niemieckiego?

Pani Agnieszka: Szczerze mówiąc - z telewizji. Zawsze starałam się dużo oglądać dla własnej przyjemności, a przy okazji uczyłam się właśnie języka. Moje ulubione programy to: "Sturm der Liebe" oraz "Achtung Abzocke". 

 

InterKadra: Dobrze jest mieć hobby, dzięki któremu uczymy się czegoś nowego - to nauka dla mnie :) Pani Agnieszko, dziękuję za rozmowę, Pani pracę i zaangażowanie oraz jeszcze raz gratuluję!

Pani Agnieszka: Dziękuję! :)

Interkadra w liczbach

14
Lat
doświadczenia
15000
Polubień
na Facebooku
15
Oddziałów
w całym kraju

Nasi partnerzy

InterKadra jest członkiem Sekcji Agencji Opieki

InterKadra jest członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia