Aktualności

Opiekunka grudnia wybrana!

Data dodania — 2021-12-23

Interkadra: Dzień dobry, Pani Krystyno, dzwonię, by przekazać Pani informację o tym, że została Pani wybrana Opiekunką grudnia w InterKadrze, czego bardzo mocno gratuluję!

Pani Krystyna: Bardzo się cieszę i serdecznie dziękuję!

 

Interkadra: Pani Krystyno, jakie ma Pani plany na Święta Bożego Narodzenia?

Pani Krystyna: Wigilię spędzam z rodziną. W tym roku zostałam zaproszona do mojej córki, będziemy świętować u niej w małym, najbliższym gronie rodzinnym. Pierwszy Dzień Świąt Bożego Narodzenia przygotowuję w domu. Przyjeżdżają dwie córki i wnuki, będziemy wspólnie spędzać czas, którego na co dzień brakuje, aby spotkać się wspólnie całą rodziną. Bardzo się cieszę na te nadchodzące święta i odpoczynek w domu.

 

Interkadra:Pani Krystyno my również się cieszymy, że będzie Pani miała szansę spędzić tak dużo czasu z rodziną i  odpocząć. Opowie nam Pani  jak to się stało, że trafiła  do InterKadry?

Pani Krystyna: Zanim zaczęłam pracę jako Opiekun prowadziłam własną działalność. Specjalizowałam się z krawiectwie oraz handlu, natomiast moja praca przestała mi przynosić zadowalające zyski.Postanowiłam  więc zamknąć działalność i miałam nowe wyzwanie jakim było znalezienie nowej pracy. Na początku zaczęłam pracę w charakterze Opiekuna osób starszych w Niemczech  z inną bardzo znaną agencją, ale tam pracowałam na gorszych warunkach. Miałam bardzo niskie składki ZUS oraz gorsze stawki miesięczne. Poznałam kobietę, która współpracowała właśnie z InterKadrą i opowiedziała na jakich warunkach działa. Wtedy właśnie postanowiłam zmienić agencję i takim sposobem współpracujemy razem od 2014 roku :) 

 

Interkadra: Bardzo się cieszymy, że udało nam się nawiązać współpracę i tak długo ona już trwa. Czy ma Pani historię/ wspomnienie, które wspomina szczególnie związaną z Podopiecznym?

 

Pani Krystyna: Hmm… W tej chwili nie jest łatwo mi przypomnieć sobie jedną historię, ale na pewno bardzo lubię jeździć do podopiecznych, którzy są osobami komunikatywnymi, opowiadają historie i mogę spędzać z nimi czas na długich rozmowach. Bardzo dobrze wspominam jednego podopiecznego, który właśnie opowiadał bardzo dużo historii ze swojej młodości codziennie rano przy kawie. Oprócz tego miał świetne poczucie humoru i często opowiadał dowcipy. U innej rodziny natomiast bardzo miło wspominam cotygodniowe niedzielne wycieczki.  Z podopiecznym jeździliśmy do jego rodziny a później wszyscy razem wybieraliśmy się w jakieś nowe miejsce i spędzaliśmy tam dzień. U mojego obecnego podopiecznego  chodzę z nim na zajęcia rehabilitacyjne, jako jego opiekun mogę korzystać z term razem z nim. On w tym czasie ma zajęcia  a ja chwilę relaksu dla siebie.  

 

Interkadra: Dziękuję za rozmowę, Pani pracę i zaangażowanie oraz jeszcze raz gratuluję! To była bardzo miłą rozmowa. Korzystając z okazji chcielibyśmy Pani  życzyć wszystkiego dobrego, zdrowych i spokojnych świąt spędzonych w gronie najbliższych oraz samych dobrych chwil w nadchodzącym nowym roku!

 

Interkadra w liczbach

15
Lat
doświadczenia
15000
Polubień
na Facebooku
15
Oddziałów
w całym kraju

Nasi partnerzy

InterKadra jest członkiem Sekcji Agencji Opieki

InterKadra jest członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia