Aktualności

Opiekunka grudnia wybrana!

Data dodania — 2020-12-09

Opiekunką grudnia w Interkadrze została Pani Anna z Kozienic!

 

 

Interkadra: Dzień dobry, Pani Anno, dzwonię, by przekazać Pani informację o tym, że została Pani wybrana Opiekunką grudnia w Interkadrze, czego bardzo mocno gratuluję!

Pani Anna: Bardzo się cieszę i serdecznie dziękuję!

 

Interkadra: Pani Anno, wiem, że do obecnego podopiecznego jeździ już Pani blisko 3 lata. Proszę nam o nim trochę opowiedzieć.

Pani Anna: Tak, w styczniu miną 3 lata. Mój podopieczny jest osobą bardzo spokojną, inteligentną, jest profesorem historii. Jeśli chodzi o schorzenia, jakie ma, są to: lekka demencja, problemy z nerkami oraz inkontynencja. Cieszy mnie to, że je wszystko, co mu przygotuję i że mogę gotować polską kuchnię. Bardzo lubi czytać książki, oglądać wiadomości (interesuje go polityka) oraz słuchać mszy świętych. Jestem zadowolona z tej oferty. Mobilizuję mojego pacjenta do spacerów - nie zawsze ma na to ochotę, a wychodzę z założenia, że jak nie będzie się poruszał, to jego stan może zmienić się szybko do stanu osoby leżącej. Mam z nim komfort psychiczny.

   

Interkadra: Wnioskuję, że Pani podopieczny ma wielkie szczęście, że na Panią trafił! A proszę zdradzić nam, gdzie nauczyła się Pani języka niemieckiego?

Pani Anna: Brałam udział w dwóch kursach językowych: najpierw dla osób początkujących, później w doszkalającym. Teraz uczę się sama pracując w Niemczech oraz od koleżanek, z którymi spotykam się w trakcie moich przerw. Zapamiętuję sytuacje, kiedy nie byłam pewna, jak coś ująć w słowa i na naszych spotkaniach pytam je, jak one by to powiedziały.

 

Interkadra: To bardzo ambitnie! A co lubi Pani robić w wolnych chwilach?

Pani Anna: Interesuję się zdrowym odżywianiem i medycyną naturalną. Bardzo ważne jest, by spożywać odpowiednią ilość warzyw oraz ryb. Staram się przyrządzać potrawy bezglutenowe, jak np. bez sosu czy panierki.

 

InterKadra: Pani Anno, Pani podopieczny ma z Panią naprawdę bardzo dobrze! :) Dziękuję za rozmowę oraz Pani pracę i jeszcze raz gratuluję!

Pani Anna: Dziękuję!

Interkadra w liczbach

14
Lat
doświadczenia
15000
Polubień
na Facebooku
15
Oddziałów
w całym kraju

Nasi partnerzy

InterKadra jest członkiem Sekcji Agencji Opieki

InterKadra jest członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia