Aktualności

Opiekunka czerwca wybrana!

Data dodania — 2021-06-10

Opiekunką czerwca w InterKadrze została Pani Monika z Tarnowa!

 

 

Interkadra: Dzień dobry, Pani Moniko, dzwonię, by przekazać Pani informację o tym, że została Pani wybrana Opiekunką czerca w InterKadrze, czego bardzo mocno gratuluję!

 

Pani Monika: Bardzo się cieszę i serdecznie dziękuję!

 

Interkadra: Pani Moniko, czy ma Pani plany na wakacje?

Pani Monika: Oczywiście, razem z moim partnerem i rodzicami wybieramy się w tym roku do Albanii. Nie możemy się już doczekać wyjazdu i odpoczynku, planujemy spędzić tam aż tydzień. Oprócz wyjazdu za granicę, wakację będę spędzała również na działce i wygrzewała się na słońcu, oby pogoda w te lato dopisała!

   

Interkadra: Pani Moniko,w takim razie życzę udanego odpoczynku! :) A opowie nam Pani, jakie ma Pani najlepsze wspomnienie z Podopiecznym?

Pani Monika: Najlepsze wspomnienia mam z moją podopieczną Panią Ursulą z Rhede. Seniorka była bardzo ciepłą i sympatyczną osobą. Bardzo miło spędzało mi się z nią czas, lubiłam z nią spacerować zawsze opowiadała mi mnóstwo ciekawych historii. To była cudowna rodzina i świetne warunki pracy!

 

InterKadra: Bardzo się cieszę Pani Moniko, że udało się nawiązać taki dobry kontakt z Podopieczną. Gdzie uczyła się Pani języka niemieckiego?

Pani MonikaJęzyka niemieckiego zaczęłam się uczyć jeszcze w liceum, byłam na profilu z rozszerzonym językiem niemieckim i nauka szła mi bardzo dobrze, ale największej wprawy nabrałam już w niemczech podczas pracy. Wtedy mój język niemiecki znacznie się poprawił, miałam ciągły kontakt z tym językiem i wiele rozmawiałą z osobami, którzy mówili tylko po niemiecku.  

InterKadra: Pani Moniko, bardzo się cieszę! Dziękuję za rozmowę, Pani pracę i zaangażowanie oraz jeszcze raz gratuluję! To była bardzo miłą rozmowa :)

 

 

 

Interkadra w liczbach

14
Lat
doświadczenia
15000
Polubień
na Facebooku
15
Oddziałów
w całym kraju

Nasi partnerzy

InterKadra jest członkiem Sekcji Agencji Opieki

InterKadra jest członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia