Aktualności

Agencja Pracy Tymczasowej okazją do zdobycia doświadczenia!

Data dodania — 2010-07-23

Agencje Pracy Tymczasowej pojawiają się na rynku niczym grzyby po deszczu. Owszem jedne są lepsze, inne gorsze, jednakże wiele z nich daje bardzo wiele możliwości zarówno pracodawcy poszukującemu pracownika etatowego, tymczasowego czy leasingowego, jak też pracownikowi poszukującemu pracy. Większość Agencji Pracy Tymczasowej oferuje pracodawcy wszystkie możliwości zatrudnienia pracownika, co rozszerza również wachlarz możliwości dla osoby poszukującej pracy.

Zalety Agencji Pracy Tymczasowej takiej jak InterKadra Sp. z o.o. to przede wszystkim nieograniczona ilość możliwości pracy dla ludzi w każdym wieku. Wbrew powszechnemu przekonaniu, błędnemu zresztą, Agencja Pracy Tymczasowej to nie tylko miejsce dla osób młodych, nie posiadających doświadczenia. Posiadamy bowiem oferty o zróżnicowanym poziomie wymagań wobec kandydatów. Obecny rynek pracy, w związku z odpływem za granicę znaczącej ilości pracowników, posiada duże deficyty. Pracodawcy z powodu braku potencjalnych kandydatów, poszukują ich w działających na rynku Agencjach Pracy Tymczasowej. Często poszukują pracowników etatowych czy też pracowników "na zastępstwo". Ponadto bardzo często okazuje się, iż pracownik "na zastępstwo" po tym okresie pozostaje u pracodawcy na stałe. Dzieje się tak głównie dlatego, iż okres zastępstwa jest bardzo dobrą okazją do sprawdzenia umiejętności pracownika, przyuczenia go, staje się zatem swoistym okresem próbnym. Co więcej InterKadra nie stwarza pracodawcom żadnych problemów w sytuacji chęci pozostawienia pracownika tymczasowego lub leasingowego na etacie.

Agencja Pracy Tymczasowej to zachęcające rozwiązanie także dla tych, którzy posiadają pracę, jednakże chcą podreperować budżet. Pracownikom oferujemy stawki godzinowe, dlatego też doskonale wiesz ile godzin dodatkowej pracy potrzebujesz, by móc uzbierać pożądaną kwotę.

My zaś, dzięki zmianie podejścia i myślenia pracodawców, możemy zaoferować Ci atrakcyjną wysokość wynagrodzenia i gwarancję terminowej jego wypłaty. Zatrudniamy Cię w ramach umowy zlecenia, co daje dodatkowe korzyści. Umowę taką możesz z nami zawierać z miesiąca na miesiąc zgodnie z własną chęcią i potrzebą. W przypadku chęci rozwiązania umowy z dnia na dzień, w momencie znalezienia bardziej atrakcyjnej oferty (praca dorywcza umożliwia Ci bowiem ciągłe poszukiwanie pracy stałej), nie ma ku temu żadnych przeszkód.

Agencja Pracy Tymczasowej jest również rozwiązaniem dla tych, którzy uczą się, studiują a zatem nie posiadają pełnej dyspozycyjności do podjęcia pracy stałej. Oferujemy bowiem możliwość pracy w różnych godzinach i dniach tygodnia. Masz pełne prawo wyboru, w które dni chcesz pracować, niczego nie narzucamy z góry. Co ważne, mimo powszechnej błędnej opinii, pracę dorywczą możesz wpisać w swoim CV w pozycji doświadczenie zawodowe. Jest to bowiem informacja dla pracodawcy, iż jesteś osobą sumienną, zorganizowaną, zmotywowaną do podjęcia pracy.

 

InterKadra oferuje Ci ponadto niezbędną pomoc w sytuacji gdy nie wiesz jak napisać CV czy list motywacyjny. Co więcej nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji w każdej chwili gdy tego potrzebujesz. Dbamy o to byś był dobrze poinformowanym pracownikiem, znającym swoje prawa i obowiązki. W sytuacjach nieporozumień interweniujemy i wyjaśniamy kwestie sporne. Do tego gwarantujemy terminową wypłatę wynagrodzenia a sumiennym, współpracującym już od jakiegoś czasu z nami osobom, w pierwszej kolejności proponujemy atrakcyjne oferty pracy naszych nowych, jak też stałych kontrahentów. Bowiem mimo tego, iż na początku współpracy nie zawsze posiadamy dla Ciebie wymarzoną ofertę, to wciąż o Tobie pamiętamy. Jeżeli zaś jesteś kompetentnym pracownikiem, spełniającym wymagania oferowanego stanowiska, to bez obaw możemy polecić Cię naszemu kontrahentowi, co też czynimy.

Zachęcamy zatem każdą osobę, poszukującą dodatkowej czy też stałej pracy, chcącą podreperować swój budżet, do odwiedzenia naszego biura i rozmowy z konsultantem. Z całą pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę. Jeżeli nie masz czasu wystarczy zadzwonić lub też wysłać maila. 

Interkadra w liczbach

15
Lat
doświadczenia
15000
Polubień
na Facebooku
15
Oddziałów
w całym kraju

Nasi partnerzy

InterKadra jest członkiem Sekcji Agencji Opieki

InterKadra jest członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia