Najnowsze oferty dla opiekunek

Opieka nad Seniorem (85l.)

Miejsce pracy — Bielefeld

Data wyjazdu:  28.05./ na 2 miesiące

Atuty oferty:
  • duża pomoc ze strony rodziny
  • na miejscu rower
  • duży pokój z własnym TV

Opis oferty: Do opieki jest samotny Senior w wieku 85 lat, samotnie mieszkający w centrum miasta. Cierpi na demencję i Parkinsona. Samodzielnie dba o higienę, potrzebna jest głównie asekuracja przy gruntownym prysznicu. Jest osobą wdzięczną za okazywaną pomoc, lubi opowiadać dowcipy i często się uśmiecha. Potrzebuje Opiekuna, która z Nim porozmawia, zagra w grę planszową czy wyjdzie na spacer. W tym samym mieście mieszka córka, która chętnie służy pomocą.

Obowiązki:
  • Pomoc w ubieraniu/myciu
  • Pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego
  • Podawanie lekarstw
  • Pomoc przy transferze

Oczekujemy:

  •  dobrej znajomości języka niemieckiego
  •  doświadczenia w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
  •  prawa jazdy (mile widziane)
  •  życzliwości oraz cierpliwości wobec podopiecznych.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 1250 EUR netto!
  • legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1)
  • składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej (ponad 4400 zł brutto!)
  • podpisanie jednej czytelnej umowy
  • możlwiosć dodatkowego ubezpieczenia NW i OC
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • pokrycie kosztów podróży w obie strony
  • opiekę i wsparcie naszego zespołu 24/7

Zapraszamy do aplikowania na powyższą ofertę za pomocą formularza zgłoszeniowego lub bezpośrednio do Konsultantów w biurach na terenie całego kraju!

Interkadra w liczbach

11
Lat
doświadczenia
10000
Polubień
na Facebooku
20
Oddziałów
w całym kraju

Nasi partnerzy

InterKadra jest członkiem Sekcji Agencji Opieki

InterKadra jest członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia